O nás

Tyto stránky by měly informovat zejména o turistických možnostech města Nýrska a okolí. Většina uváděných informací jsou mé subjektivní dojmy, ale doufám, že mi, pokud město navštívíte, dáte za pravdu, a že se shodneme i na tom, že je Nýrsko branou k jedné z nejhezčí části Čech (a možná i celého světa) - Šumavy.

Stránky jsou komerční a mají za úkol si časem na svůj provoz vydělat. Provozuje je společnost RAY cz. Jsem jejím ředitelem a mám k Nýrsku zcela osobní vztah, protože odsud pocházím. Z tohoto důvodu dostali prostor zejména vlastníci ubytovacích zařízení, aby za mírný poplatek mohli svá, ubytovací zařízení prezentovat. Podmínky mají všichni stejné, takže bude-li připojen můj názor, který bude dané zařízení hodnotit, bude ovlivněn POUZE mým dojmem, případně (leckdy důležitějším) dojmem mé ženy.

U popisu restaurací a hospod v okolí se vám pokusím sdělit svůj dojem bez jakékoli možnosti ovlivnění vlastníkem a věřte mi, že si na tom dám záležet, protože tady má Nýrsko co dohánět. Ani ne tak z pohledu množství, spíše kvalitou a prostředím.

Připomínky návštěvníků stránek a Nýrska uvítám a ty, které budou lichotivé, zveřejníme v Názorech. A možná i ty kritické.